Як замовити?  |  Портфоліо  |  Комплекс послуг 
УКР РУС ENG
Чому обирати роботи «під ключ»?

Більшість клієнтів обирають варіант "під ключ", оскільки в результаті одержують готовий сайт, підключену аналітику відвідувачів, рекламу, яку відразу можна запускати в роботу.

реклама в інтернет

Створюємо сайти, сторінки в соцмережах, рекламу в гугл; реєструємо на картах гугл, підключаємо системи обліку відвідувачів, тощо — ті інструменти, які будуть ефективні у вашому випадку.

Проконсультуємо та сплануємо для вас ті інструменти, які будуть ефективні у вашому випадку.
1 набір інструментів:
Сайт

Сучасний сайт із правильним описом вашої діяльності — важливо, щоб люди зрозуміли ваше звернення та склали про компанію позитивне враження.Ми зможемо зробити, як новий, так і оновити існуючий сайт: його дизайн, функціонал, описи, фото, відео.Вартість: від 7.5 тис. грн.

Реклама в пошуку

Сайт сам по собі не працює. Його мають знайти, а у нових сайтів рейтинг "0". Залучити людей зможе реклама в пошуку Гугла (контекстна реклама).Включимо лише на потрібні регіони /міста /країни та за цільовими пошуковими фразами для вашого бізнесу.Вартість: від 2500 грн.

Аналітика та SSL

Підключимо системи обліку відвідувачів сайту, щоб ви розуміли звідки (з якої реклами та джерел) приходять люди на сайт і які кошти працюють на вас.Також підключимо до сайту SSL-сертифікат безпеки роботи з сайтом, щоб дотримати сучасні вимоги Гугла.Вартість: від 750 грн.

- Замовити -

2 набір інструментів:
Сторінки в соцмережах

Якщо ви не бажаєте відставати від ринку варто отримувати клієнтів з соцмереж — перевірте: конкуренти там є точно.Створимо вірно оформлені сторінки в Fb або Instagram. Поєднаємо акаунти Fb та Instagram. За потреби навчимо ваш персонал вести ваші бізнес-сторінки самостійно.Вартість: від 2500 грн.

Реклама в соцмережі

Протестуємо цільову аудиторію та варіанти реклами для виявлення макимально ефективних.Приєднаємо рекламний кабінет Fb для дешевшого та більш деталізованого запуску рекламних кампаній. Створимо рекламні зображення та оголошення. Запустимо рекламу.Вартість: від 3 тис. грн.

Чат-бот

Ви не можете відповідати відвідувачам ваших соцмереж 24/7 але вони вас запитувати — можуть!Підключимо чат-бот в Fb, який зможе на типові (базові) 80% запитань давати автоматично відповіді: віддавати прайс, контакти, відповіді, збирати контакти.Вартість: від 5 тис. грн.

- Замовити -

3 набір інструментів:
Карти гугла

У вас є офіс, салон, магазин — його додати на карти Гугла, що збільшить відвідуваність за ключовою фразою або назвою бізнесу.Зареєструємо вашу компанію в «Гугл мій бізнес», що надасть вам прівілеї в пошуку та мітку на картах Гугла.

Як це виглядає та що це?Вартість: від 1500 грн.

Чат-менеджер

Якщо у вас на сайті не встановлено кнопку он-лайн чату із менеджером, можливо ви втрачаєте від 5% до 20% клієнтів (залежно типу бізнесу).Підключимо на сайт он-лайн чат-менеджер, який допоможе відвідувачу швидко і комфортно дізнатись у вашої компанії необхідну для прийняття рішення інформацію.Вартість: від 1500 грн.

Автоматичні е-маіли

Сучасний сайт дозволяє запитувати у відвідувача е-пошту, телефон і автоматично відправляти підготовлений лист або серію листів.Налаштуємо цей сервіс та розробити такі листи. В них надсилають прайси, безкоштовну брошюру тощо. А отримані контакти використовують в подальшому знову!Вартість: від 5 тис. грн.

- Замовити -

Вартість послуг

Лендінг

Одно-сторінковий сайт про товар/послуги для перетворення відвідувачів з реклами в клієнтів.

від $300
Візитка

Сайт на 5-10 сторінок; детальніше про ваш бізнес, продукцію/послуги, пропозиції.

від $500
Сайт фірми

Докладно описує ваші послуги/товари. Каталог товарів або інтернет-магазин.

від $700
Магазин

Створюємо інтернет-магазини на Wordpress або Horoshop; "під ключ" або під наповнення вами.

від $700
Реклама

Налаштовуємо рекламну компанію з оплатою за кліки у результатах пошуку Google.

від $90
Оновлення

Оновлюємо застарілий вигляд сайтів: адаптивний дизайн, SEO описи, системи аналітики, SSL.

договірна
SMM

Консультуємо по веденню вами сторінок вашого бренду, компанії у соц.мережах: Fb, Insta.

від 700 грн./година