Як замовити?  |  Портфоліо  |  Комплекс послуг 
УКР ENG
Розробляємо «посадкові сторінки» для продажу товарів та послуг
від $300
створити лендінг в Ровно
Для яких цілей підходить лендінг:
Рекламувати та продати

Окремий продукт, товар, послугу, онлайн-сервіс або додаток.

Розповісти про акцію

Знижки, подарунки, спецпропозиції і їх термін дії.

Запросити на подію

Виставку, конференцію або майстер-клас

Приклади та вартість:
Прості $300+

Опис, фото, переваги товару/послуг але мінімум додаткових програмованих розширень — як kamarr.com.ua або pack.rv.ua

Середні $500+

Опис, фото, переваги товару/послуг та форма замовлення із міні-системою обліку замовлень — як afp.rv.ua або rivni-stinu.com, rivnesugaring.com

Складні $700+

Опис, фото товарів/послуг, форма замовлення із міні-системою обліку замовлень, управління каталогом та SEO-сторінками — як zorepad.pro або vorota-rolety.rv.ua, balanc.info

Що отримаєте за ціною $300?
Вигідна вартість

Замовлення лендінгу за $300 - це відмінний спосіб економити гроші без втрати якості. Вибираючи менш дорогу опцію, ви отримаєте професійний та ефективний лендінг, який допоможе вам досягти вашої маркетингової мети.

Швидке виконання

Оскільки вартість лендінгу низька, термін виконання також буде швидким (1-3 дні). Це означає, що ви можете запустити свій лендінг швидше і почати генерувати потенційних клієнтів та продажі раніше.

Ідеально підходить для МСБ

Для малого бізнесу або стартапу з обмеженим бюджетом лендінг за $300 може стати вирішальним моментом. Він допоможе створити онлайн-присутність і генерувати потенційних клієнтів, не витрачаючи при цьому багато грошей.

Гнучкість

Низька вартість лендінгу дозволить вам експериментувати з різними дизайнами, макетами та повідомленнями без значних фінансових ризиків. Ви можете випробувати різні підходи і побачити, що працює найкраще для вашого бізнесу.

Легко налаштовується

Ваш лендінг за $300 буде поставлено з налаштовуваними шаблонами, та системою управління вмістом, які можна змінювати під ваші потреби, не змінюючи саму систему.

Покращення конверсії

Окрім того, що лендінг за $300 є вигідним фінансово, він також може покращити конверсію вашого веб-трафіку в продажі. Лендінг забезпечує чіткі і ясні виклики до дії для відвідувачів, що сприяє більш високому рівню конверсії.

Зручно збирати дані

Лендінг за $300 також може бути зручним способом зібрати дані про відвідувачів вашого сайту, включаючи їхні вподобання та контакти. Ці дані можна використовувати для маркетингових цілей, таких як електронні розсилки та рекламнтх кампаній.

Покращення репутації

Ваш лендінг матиме професійний вигляд та забезпечить якісну взаємодію з відвідувачами, що покращить вашу репутацію в інтернет. Це може привести до більш високої довіри споживачів і, відповідно, більш високих продажів.

Підвищення ефективності реклами

Лендінг за $300 стане важливою частиною вашої рекламної кампанії, оскільки він дозволяє спрямовувати трафік зі спеціальних промоакцій, рекламних оголошень або соціальних медіа на одну конкретну сторінку з ясною структурою.

Робимо сайти з 2005 року

НЕ ВІДКЛАДАЙТЕ «НА ЗАВТРА» ЗАЛУЧЕННЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ
Для створення вашого сайту нам необхідний заповнений вами бриф:- Як підготувати замовлення? -

LP — landing page (одно-сторінковий сайт)
допоможе поетапно на 1 сторінці, максимально вигідно представити Ваш товар/послугу та закликатиме відвідувачів до замовлення (цільової дії).

Унікальний дизайн, адаптивна верстка (для одночасної роботи LP як на смартфонах, так і на великих екранах) та базові налаштування СЕО-описів дозволить вже через 1 тиждень отримувати звернення та працювати з клієнтами, залучаючи відвідувачів на сайт з реклами в пошуку гугл, соцмереж або іншої реклами (боардів, радіо, візиток, флаєрів тощо)!

Цільова дія на сторінці може бути яка завгодно: подзвонити, купити товар, підписатися на розсилку, купити квиток на конференцію або курси, запросити кошторис або просто завантажити презентацію ваших послуг.

ОДНА СТОРІНКА, ОДИН ВИД ТОВАРІВ / ПОСЛУГ, ОДНА ГОЛОВНА ДІЯ.
Для створення landing page ми використовуємо класичні формули:AIDA: attention, interest, desire, action
Привернути увагу, зацікавити, викликати бажання, закликати до дії. Суть полягає в тому, що будь-яке рекламне звернення має привернути увагу потенційного споживача, потім викликати його інтерес, який перейде в бажання володіти товаром і, нарешті, спонукати до дії - замовлення.

PMPHS: pain, more pain, hope, solution
Описати проблему, загострити її, показати надію, запропонувати рішення. Тобто, ми описуємо спочатку біль, щоб відвідувач впізнав свою ситуацію, потім посилюємо біль, розказуючи, що розвиток подій може піти ще складнішим шляхом. Після цього даємо надію, що це можна вирішити, і в кінці даємо рішення проблеми — спонукати до дії - замовлення.

- Як підготувати замовлення? -

Як буде виглядати ваш сайт?
Ми розробляли унікальні дизайни для компаній із різних сфер, то ж маємо гарний досвід та вміння щоб виконати ваше замовлення.

Також у нас э чудові дизайни для різних видів діяльності та випадків,
які ми адаптуємо під ваш бізнес та товари/послуги.

- Приклади наших робіт -

- Як підготувати замовлення? -

Вартість послуг

Лендінг

Одно-сторінковий сайт про товар/послуги для перетворення відвідувачів з реклами в клієнтів.

від $300
Візитка

Сайт на 5-10 сторінок; детальніше про ваш бізнес, продукцію/послуги, пропозиції.

від $500
Сайт фірми

Докладно описує ваші послуги/товари. Каталог товарів або інтернет-магазин.

від $700
Магазин

Створюємо інтернет-магазини на Wordpress або Horoshop; "під ключ" або під наповнення вами.

від $700
Реклама

Налаштовуємо рекламну компанію з оплатою за кліки у результатах пошуку Google.

від $90
Оновлення

Оновлюємо застарілий вигляд сайтів: адаптивний дизайн, SEO описи, системи аналітики, SSL.

договірна
SMM

Консультуємо по веденню вами сторінок вашого бренду, компанії у соц.мережах: Fb, Insta.

від 700 грн./година